JESTEŚMY POLSKĄ MARKĄ
I TWORZYMY WYJĄTKOWĄ
ODZIEŻ SPORTOWĄ

Dlaczego MY? Bo z nami Twój trening będzie lepszy! 

Naszym celem jest tworzenie odzieży wygodnej, funkcjonalnej i efektownej. MAMUGY® powstało i jest rozwijane przy współpracy z profesjonalnymi sportowcami, trenerami oraz pasjonatami sportu. Jesteśmy w pełni polską marką oferującą odzież sportową dla kobiet i mężczyzn. Cały proces produkcji od tworzenia krojów, prototypów, po gotowy produkt odbywa się w Polsce. 

Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości, starannie wybrane tkaniny, które w połączeniu z naszymi krojami dają pełen komfort użytkowania podczas treningu. Jakość naszych produktów została wielokrotnie potwierdzona, dlatego z przyjemnością stwierdzamy, że wyróżnia nas jakość!

Wierzymy, że markę tworzą ludzie, dlatego bardzo cenimy sobie kontakt z naszymi Klientami. Dokładamy wszelkich starań, aby wysyłka i obsługa sprzedażowa były na najwyższym poziomie.

MAMUGY® STACJONARNIE

Nasze produkty możesz kupić stacjonarnie w BodyFitness Halina Kunicka w Gorzowie Wielkopolskim na ul. Sikorskiego 111 (PARK 111, 2 piętro). Jest to nasz pierwszy stacjonarny punkt sprzedaży. Osoby zainteresowane taką formą współpracy zapraszamy do kontaktu.

MAMUGY® SKLEP ONLINE

MAMUGY® BEAST CAME BACK

zastrzeżone znaki towarowe: 017694415, 017694464