MAMUGY® BEAST CAME BACK

Jesteśmy w pełni polską marką oferującą odzież sportową dla kobiet i mężczyzn. Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości, starannie wybrane tkaniny, które w połączeniu z naszymi krojami dają pełen komfort użytkowania podczas treningu. Cały proces produkcji od tworzenia krojów, prototypów, po gotowy produkt odbywa się w Polsce.

MAMUGY® powstało i jest rozwijane przy współpracy z profesjonalnymi sportowcami, trenerami oraz pasjonatami sportu. Naszym celem jest tworzenie odzieży wygodnej, funkcjonalnej i efektownej. Bardzo cenimy sobie kontakt z naszymi Klientami i dokładamy wszelkich starań, aby wysyłka i obsługa były na najwyższym poziomie. Wierzymy, że markę tworzą ludzie.

Numery zastrzeżonych znaków towarowych: 017694415, 017694464

MAMUGY® STACJONARNIE

Nasze produkty możesz kupić stacjonarnie w BodyFitness Halina Kunicka w Gorzowie Wielkopolskim na ul. Sikorskiego 111 (PARK 111, 2 piętro). Jest to nasz pierwszy stacjonarny punkt sprzedaży. Osoby zainteresowane taką formą współpracy zapraszamy do kontaktu.

POZNAJ NASZE PRODUKTY

nasza oferta jest stale poszerzana, aktualnie znajdziesz w niej m.in.: aktywne i bawełniane koszulki, rashguarda, crop topy, tank topy, legginsy, spodenki, szorty, spodnie dresowe, bluzy.